השפעת שתלים וניתוח הגדלת חזה על ההנקה

השפעת שתלים וניתוח הגדלת חזה על ההנקה

ניתוח הגדלת חזה הוא מהניתוחים הפופולריים ברפואה האסתטית בשנים האחרונות. ניתוח הגדלת חזה ידוע במעט סיבוכים יחסית והשיפור באיכות השתלים מניע יותר ויותר נשים לבצע הליך שכזה. אמנם לאחרונה מנהל התרופות והמזון האמריקאי - הFDA - פרסם אזהרה חמורה נגד שתלי הסיליקון בעקבות מקרי תחלואה בסרטן בקרב מושתלות. בישראל משרד הבריאות אישר לסבסד הליך של הסרת שתלים. מאמר זה אינו מביע דעה באשר לבטיחות השתלים אלא מתמקד בנשים שעברו הליך הגדלה והשתל קיים בגופן, והן מעוניינות להניק את תינוקן.

קשר הגומלין המופלא בין חלב האם ורוק התינוק

קשר הגומלין המופלא בין חלב האם ורוק התינוק

הנקה כפי שאנחנו יודעות כבר מזמן, היא הרבה יותר מאספקת מזון לתינוק באופן הטבעי ביותר. עם זאת, אחד הפלאים הפחות ידועים של ההנקה, הוא חשיבות המגע בין רוק הילד ושד האם. שורה של מחקרים מהשנים האחרונות מגלה שלקשר זה יש חשיבות גדולה עבור המערכת החיסונית של הילד, כמו גם עבור אוכלוסיית החיידקים הידידותיים במעיו. שכן חלב אם מפחית הופעת אלרגיות אצל תינוקות מכיוון שהוא עוזר בהבשלת מערכת העיכול ויוצר שכבת מגן על המעיים.

 דלקת בשד

דלקת בשד

זה מתחיל בכאבים בשד או יכול להתחיל עם תחושה מקדימה של שפעת שתלווה בהמשך עם כאבים בשד. כשאת מסתכלת מקרוב, ייתכן שתבחיני באזור אדמומי, או אולי אפילו גוש קשה. עד מהרה את עלולה להרגיש כמי שחלתה בשפעת: החום עולה, ההרגשה הכללית רעה, והשד כואב, כל כך כואב. מה עושים? מאמר זה יתן לך טיפים להקלה וטפול בדלקת בשד.

אחרי הלידה הראשונה, הכל חדש!

יש מחסור בשעות השינה, הגוף שלך עובר שינויים ופתאום
(למרות שהיה 9 חודשים להכנה פיסית ורגשית)
יש תינוק שסומך עליך לספק לו את כל צרכיו.

החנות שלנו "הנקה טובה" מותאמת לכל צרכי האם והתינוק לאחר הלידה.
הצוות שלנו מקצועי וסבלני ומוכן להעניק לך שירות,
עם כל שאלה או דאגה ונעזור לך לבחור לעצמך את המוצרים שהכי מתאימים לך.


חייגי: 054-649-2110

אריאלה,
וצוות הנקה טובה

מחפשת יועצת הנקה קרובה לביתך?

לנוחיותך, אם המוצר אינו מתאים לך בדיוק,
ניתן להחזירו ולקבל זיכוי כספי מלא על סכום הרכישה – על חזיות, בגדים, כריות וסינרי הנקה

x

#{title}

#{text}

#{price}