היי 😊 אני אריאלה, מדריכת מנשאים מוסמכת ועוזרת להורים באזור ירושלים, בית שמש, וגוש עציון. אני מסייעת להורים למצוא את המנשא המושלם עבור תינוקם ועצמם, מציעה ייעוץ ביתי בהתאמה אישית, ומעבירה סדנאות להורים בנושא נשיאת תינוקות.

 

יש הורים שמתקשים לבחור מנשא מתוך המגוון הרחב של מנשאים לתינוקות ופעוטות הקיימים כיום בשוק. הבחירה עצמה עלולה להיות מסחררת, במיוחד עבור הורים טריים המתמודדים עם תינוק בוכה וחוסר שינה. 

 

בשנים 2020-2023 עבדתי עם "המנשא הנכון" (אולי תזכרו אותי משם), ובמהלך שנים רבות סייעתי למשפחות רבות וצברתי מומחיות בתחום. היום אני מלווה הורים בבחירת המנשא המתאים ביותר לצרכיהם הייחודיים. אני מציעה להורים גישה לסוגים ומותגים שונים ואפשרות להתנסות בהם לפני הרכישה. אני גם מתדרכת את ההורים בנושא נשיאת תינוק בטוחה ונותנת טיפים וטריקים על השימוש במנשא כדי למקסם את הנוחות ולחסוך להורים כאבים בגוף ותסכול שנובעים משימוש לא אידיאלי. בנוסף, אני חולקת עם ההורים מידע על המקומות הטובים ביותר לקנות את המנשא שבחרו, כדי לייעל את תהליך הקנייה.

 

מעת לעת, אני מארגנת סדנת מנשאים עבור הורים טריים, ומציעה תובנות על מסע נשיאת התינוק, יחד עם היילוד שלהם. מפגש לא-רשמי זה מתייחס לבטיחות, נוחות, המגוון הרחב של המנשאים הזמינים, וגם ליתרונות הרבים של נשיאת תינוקות.

 

עבור משפחות המחפשות גישה אישית יותר, אני מציעה ייעוץ בבית הלקוח, מותאם לצרכים הספציפיים שלהן.

תרצי לקבוע פגישת הדרכת מנשאים?
חייגי: 0546492110 ואשמח לעזור לך. 😊

--

x

#{title}

#{text}

#{price}