אנו מבינים שאי אפשר לדעת איך מוצר יושב על גופך לפני המדידה עצמה, ואנו מעוניינים להציע לך מוצרים שיתאימו לך באופן הטוב ביותר. לכן, אנו שמחים לתת לך את ההזדמנות למדוד את המוצרים בנוחות ביתך. לבשי את החזייה/בגד/כרית/סינר הנקה למשך מספר דקות לפני שאת מסירה את התויות. אם הוא אינו מתאים לך, תוכלי להחזירו בתוך 60 יום. 
 
מה נחשבת מדידה?
ניתן למדוד את המוצר במשך 10 דקות בכדי לוודא שהוא מספק את הנוחות הרצויה. לבישתו מעבר לכך כבר אינה נחשבת "מדידה". אם הינך מפרישה חלב, השתמשי ברפידות המיועדות לתקופת ההנקה בזמן מדידת חזייה, על מנת למנוע הכתמה ולשמור על זכותך להחזיר את החזייה. שימי לב גם לדאודרנט העשוי להכתים את המוצר. בנוסף, שימי לב שהמוצר לא סופג ריח של עשן, במידה ויש מישהו בבית או ברכב שלך שמעשן.
 
כיצד להחזיר מוצרים שרכשת?
ניתן להחזיר את רוב המוצרים הנרכשים באמצעות 
hanakatova.com תוך 60 יום מיום קבלתם. על המוצר להיות במצב תקין, כאשר הינו נקי וללא סימני שימוש (שלא שעבר כביסה). יש לשלוח את המוצר עם התויות מחוברות, באריזתו המקורית ובצירוף החשבונית.
אנא השתמשי בדואר רשום בכדי להבטיח את ההחזרה ל:
הנקה טובה
תד 53005
ירושלים 9153001
נא לצרף פתק הסבר על ההחזר – בקשתך להחזר כספי דרך כרטיס האשראי שלך או החלפת המוצר באחר. החזרים יבוצעו בתוך 7 יום מקבלת המוצרים שהוחזרו.

מטעמי היגיינה, לא ניתן להחזיר רפידות הנקה, משאבות חלב, חלקי חילוף למשאבות ומוצרים לטיפול בפטמות לאחר פתיחת החבילה.

חלקי החילוף המגיעים באריזה לא אטומה אינם ניתנים להחזרה.
 

 

פריט פגום:

קבלי את התנצלותנו על כך ששלחנו אליך פריט פגום. אנא החזירי אותו אלינו ועם קבלתו, נעשה את הכל כדי לשלוח אליך פריט זהה במהירות (בכפוף להיותו במלאי). החזרת פריט פגום נעשית בתהליך זהה להחזרת שאר המוצרים.


בכל מקרה, נשמח לענות על כל שאלה בטלפון 054-649-2110.