חזיות הנקה במידות גדולות (DD+)

 
אינני בטוחה כיצד זה קרה, אך חלק ניכר מהקריירה שלי הפך למסע לעזור לנשים בישראל להרגיש טוב עם המראה שלהם, גם אם הן בעלות חזה גדול וכבד המכניע את חזיות ההנקה הסטנדרטיות המוצעות בשילב ורמי לי.

נפל בחלקי הזכות לאפשר למאות נשים לגלות את האושר שבחזייה איכותית המנצחת את כוח המשיכה, מעלה ומפרידה שדיים בצורה יפהפייה ומחזיקה אותם למעלה במקומם הראוי.

לא זאת בלבד שאי לבישת חזייה תומכת, במקרה בו האישה צריכה חזיית הנקה באחת המידות הגדולות, אינו נוח ואינו אסתטי, מצב זה אף עלול להזיק לבריאות. דחיסת רקמת השד בחזייה מצמצמת רגילה (אליה נשים לעיתים מוסיפות אבזם הנקה) הינה מתכון לתעלה סתומה ודלקת שדיים. לבישת חזייה קטנה מידי עלולה לגרום ללחץ מסוכן על נקודות בשד שלך (למעלה או בצדדים, במקום בו נוצר חריץ אדום ועמוק), דבר המשפיע על מערכת ייצור החלב שלך.

בקרב ישראלים קיים המיתוס כי אין אפשרות שבחזיות הנקה תהיה עצם. זהו פשוט אינו נכון והייתי שמחה אם אנשים יפסיקו להנציח שקר קורע-גב זה! חזייה עם עצם, המעוצבת להנקה, מתאימה לך כראוי, לא תגרום לסתימת תעלה. היא תתמוך בשדייך באופן מדהים, עם עיצוב מעלה שלא ישפיע על החלב שלך. על העצם להיות מונח מתחת ומסביב לשדייך ועל הרצועה בתחתית החזייה או העצם עצמו להיות לגמרי מתחת לקאפים (ללא רווח בין החזייה לפלג גופך העליון) ועל העצם להיות מונח מתחת לבית השחי, לכל אורך הדרך מאחורי שדיך. זהו נכון עבור כל חזייה עם עצם, אבל חשוב במיוחד במקרה בו את מניקה, כדי שהעצם לא ילחץ על תעלות החלב שלך. את לא יכולה לישון עם חזיית עצם, אבל למה שתרצי לעשות זאת? אם את רגילה להשתמש בחזייה עם עצם בזמן בו את אינך מניקה, אל תתפשרי על שמאטה עם קאפ רך, עשויה מכותנה ושוקעת, שלא תיתן לך להרגיש טוב עם המראה שלך!

אינני יכולה לתאר באופן מספק את ההבדל העצום שלבישת חזייה טובה יכולה לגרום למראה שלך, במיוחד אם את צריכה מידה גדולה. אגיד בברור- שדיים מדלדלות גורמות לך להראות כבדה ומרושלת. להיות בעלת שדיים הנתמכות כיאות על חזך (בחצי הדרך בין כתפייך ומרפקיך) מדגיש את המותן, וגורם לך להראות הרבה יותר רזה.

www.hanakatova.com מציע מגוון חזיות במידות גדולות המאפשרות לנשים במידות גדולות להרגיש טוב עם איך שהם נראות. אם את רגילה להשתמש בחזייה עם עצם מלפני הריונך, נסי את חזזית האניטה, הזמינה במידות עד למידה H. אם את מעוניינת בהרמה מעולה ותמיכה "ללא קפיצות" נסי את חזיית הז'יוניק, הזמינות עד מידה L.

הרגישי חופשייה להתקשר אלי עבור כל שאלה או על מנת לקבוע מדידה מקצועית או להזמין מהאתר שלנו ולמדוד בבית את החזייה ולהחזירם, עבור החזר כספי מלא, אם הם לא מתאימות באופן מושלם.

אריאלה דובראוין
סלולארי: 054-649-2110
x

#{title}

#{text}

#{price}