איפה לקנות משאבת הנקה? המדריך שיעשה לך סדר

 
 


בין אם את לפני או אחרי לידה ואת עומדת לפני רכישה של משאבת הנקה כדאי שתדעי מהן האופציות הקיימות. מגוון המשאבות הוא עצום, וכך גם מגוון השירותים הנלווים לרכישת משאבה כמו גם סקאלת מחירים רחבה מאוד. מאמר זה יעשה לך סדר ויעזור לך להבין מה האפשרויות העומדות בפנייך בבואך לרכוש משאבת הנקה. לכל אחת מהאפשרויות השונות יש יתרונות וחסרונות, וחשוב שתבחרי במוצר או השירות המתאים ביותר עבורך.

איך תדעי איזו משאבת חלב מתאימה לך
לשכור או לרכוש משאבת הנקה?

השאלה הראשונה שאת צריכה לשאול היא האם את מעוניינת לרכוש משאבה או לשכור?

ההחלטה צריכה להתקבל בהתאם לצרכים וליכולות שלך. אם מדובר בילד ראשון והתכנון הוא לשאוב תקופה ממושכת, גם לאחר לידות נוספות, רצוי ואף משתלם כלכלית להשקיע בקניית משאבה איכותית. אם את מתכננת שאיבה לטווח קצר יחסית, ניתן לשאול משאבת חלב בכל אחד מ-100 סניפי "יד שרה“ ברחבי הארץ תמורת פיקדון. אם בחרת באופציה זו ,תתבקשי לרכוש את החלקים האישיים הנחוצים למשאבת חלב המושאלת ע"י יד שרה במחיר של כמה עשרות שקלים. ניתן גם לשכור משאבה אצל יועצות הנקה המספקות שירות זה בעלות התחלתית של 200 שקלים לחודש ומעלה. כאמור השאלה היא פתרון לטווח הקצר ולעיתים קרובות מקבלים משאבה מיושנת.

החלטת ללכת על שאיבה לטווח הארוך? עומדות בפניך מספר אפשרויות.

מייד אין צ'יינה

אז נכון שהכל היום מיוצר בסין כולל משאבות הנקה. ואכן קיימת האופציה לקנות משאבות מאוד זולות ישירות מאתרי סחר סיניים כמו אליאקספרס. לרוב אלו משאבות מאוד פשוטות ולא תמיד יעילות. הן בדרך כלל יתאימו למקסימום של שתי שאיבות ביום. אם את מתכננת לשאוב שלוש פעמים ומעלה האופציה הזו פחות טובה. נקודה נוספת וחשובה היא תו תקן ישראלי. רק משאבות הנמכרות בישראל הינן בעלות תו תקן זה. משאבות הנמכרות באתרים השונים, לא תמיד עומדות באיכות וברמת הבטיחות של משאבות שנבדקו וקיבלו תו תקן ישראלי.במקרה של מכשיר תקול תמצאי את עצמך ללא יכולת לשאוב חלב, וללא חלקי חילוף זמינים. בהחלט מצב לא נעים אם את תלויה בשאיבה. כל משאבות ההנקה בחנות הנקה טובה אינם מיוצרים בסין מתוך רצון לשמור על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

משאבות ההנקה של קופות החולים

בתחילת 2019 התרחשה רפורמה משמעותית בסל ההריון של קופות החולים. בעבר סל ההריון בביטוחים המשלימים צמח ל 8,000 שקלים שניתנו לנשים בהריון ואחרי לידה כנגד קבלות על בדיקות, טיפולים, ייעוץ, ורכישת אביזרים הקשורים להריון ולתחילת ההורות.

עקב ניצול לרעה של סל ההריון, משרד הבריאות הפסיק את שיטת הצ'ק פתוח כנגד קבלות, והכניס לסל כללים נוקשים. החזרים עבור אביזרים כמו חזיות הנקה, מכשירי בייבי־סנס ומשאבות הנקה הופסקו וכיום נמכרים ישירות דרך קופות החולים.

משאבות ההנקה שנמכרות בקופות החולים לאחר הרפורמה בסל ההריון מסובסדות. יש מספר יחסית מצומצם של דגמים, ואין אפשרות להתנסות במשאבות החלב לפני רכישה. כמו כן, הרוקחים של קופות החולים לא עברו הכשרה והדרכה בהתאמת משאבות חלב לאמהות.

משאבות הנקה איכותיות ושירותים משלימים

אם את מתכננת לשאוב לאורך זמן בתדירות יומיומית כדאי לך לשקול משאבה איכותית שתקל משמעותית על השאיבה, שבלאו הכי דורשת זמן וכוחות. משאבה חשמלית עם מנוע עוצמתי מאפשרת לך שליטה על מהירות השאיבה ועל עוצמת היניקה. תשרת אותך לאורך זמן, ותקצר לך משמעותית את זמני השאיבה. נכון, זה יעלה יותר, אבל אם את מתכננת שאיבה לזמן ממושך ובתדירות גבוהה ההשקעה כדאית.

בדומה לחזייה, התאמת משאבת הנקה היא מאוד אינדיבידואלית. ניתן למצוא אצלנו את מגוון הדגמים הגדול בארץ דרך החנות האינטרנטית או הפיזית של 'הנקה טובה' בקניון הדר, תלפיות. ניתן למצוא אצלנו משאבות איכותיות ממגוון מותגים מובילים: Spectra S1ArdoLansinoh Ameda שאינן נמכרות בקופות החולים או ניתנות להשאלה. משאבת Spectra S1 שוות ערך באיכותה ועוצמת יניקה למשאבה רפואית במחלקת יולדות.

משאבת חלב Spectra 1

 

משאבת חלב ארדו איכותית

רכישת משאבה איכותית היא לא פחות חשובה משירותי פרימיום הנלווים לרכישה. בהנקה טובה אנו מציעים מגוון שירותים שכל מטרתן היא לתת לכן חוויית שאיבה אופטימלית.

השירותים שאנו מציעים:

  • ניתן להתרשם מכל הדגמים של משאבות ההנקה כשהן מחוץ למארז. תוכלי להשוות בין הגודל והמשקל של כל משאבה לפני שקיבלת החלטה.
  • אנו נותנים את מלוא תשומת הלב לכל לקוחה, ודנים לעומק בצרכי השאיבה שלך. נשאל אותך לא מעט שאלות בסגנון: האם את מתכוונת לשאוב אחת לתקופה, או מספר פעמים ביום? האם את בנגישות תמידית לחשמל או צריכה משאבה ניידת? האם המטרה שלך היא גם להגביר ייצור חלב? ושאלות נוספות. וכך נוכל להציע לך משאבה מתאימה.
  • להנקה טובה יש מערך חלקי חילוף לכל מותגי משאבות ההנקה, דבר שעשוי לחסוך הוצאה מיותרת במקרה של תקלה במכשיר. תוכלי לרכוש משאבה איכותית בלב שקט בידיעה שאם יהיה צורך תוכלי לרכוש בקלות חלקי חילוף זמינים. דבר שיבטיח לך שהמשאבה שרכשת תלווה אותך לאורך שנים.
  • כל רכישה של משאבה כוללת הדרכה אחד על אחד של 15 דקות. ניתן לבצע את ההדרכה בחנות בירושלים או בשיחת ועידה בוידאו או בסקייפ.
  • האחריות שתקבלי למשאבה תשלים את אחריות היבואן, וכוללת משאבה חלופית במקרה שהמשאבה שלך זקוקה לתיקון. בנוסף, משאבת החלב תיבדק ונאבחן את מקור התקלה: במנוע או בחלק חיצוני שניתן להחלפה? כל המשאבות נשלחות על ידי שליח והמשלוח כמובן חינם
  • אפשרות לרכישת הציוד הנלווה לשאיבה. תוכלי למצוא אצלנו מגוון בקבוקים שמתאימים למשאבות החלב, וכן צידניות לאחסון חלב שאוב.
  • התאמת מגן שד לגודל ולצורת החזה היא מהותית מאוד להצלחת השאיבה ומשפיעה על חויית השאיבה. בחנות נוכל להתאים לך מגן שד שתפור למידותייך 😉
  • שירות ייחודי ומומלץ של הנקה טובה היא האפשרות לנסות משאבות שונות. השירות ניתן בעלות סמלית אך הוא מומלץ וחשוב מאוד בתהליך בחירת המשאבה.
  • ובונוס נחמד לסיום. רכשתם משאבה דרכנו? קבלי 10% הנחה על שקיות אחסון לחלב וכן על צידניות לאחסון חלב שאוב

רגע לפני שאת רוכשת משאבה, אנחנו מזמינות אותך לבקר בחנות שלנו בירושלים ולהתנסות במגוון הדגמים והמשאבות, באווירה נינוחה ותומכת. צוות החנות המנוסה יזהה את הצרכים שלך באמצעות שאלון מפורט, ויסייע לך בהתאמת המשאבה ומגן השד הטובים ביותר עבורך.

ירושלים רחוקה? התקשרי אלינו ותקבלי את הייעוץ המקצועי ביותר. במידה ורכשת משאבה חשמלית היא תשלח אליך באמצעות שליח ללא תוספת עלות.

בהצלחה והמשך חוויית שאיבה והנקה רגועה ומוצלחת.

x

#{title}

#{text}

#{price}