בחירת קונוס למשאבת חלב בדיוק בגודל המתאים - לא גדול מדי או קטן מדי - יכולה לפשט משמעותית את החוויה של שאיבת חלב אם.

עבור אמהות רבות, שאיבת חלב עלולה להיתפס כמשימה מרתיעה. עם זאת, ישנו גורם מכריע אחד שיכול לשפר מאוד את התהליך הזה: בחירת גודל הקונוס המתאים לשימוש במשאבת החלב. בחירה זו יכולה להיות הגורם המכריע בין מאבק לשאוב מספיק חלב לבין ייצור יעיל ואספקה מספקת עבור תינוקך - וכל זה עם אי נוחות מינימלית.

רוב המשאבות מגיעות עם קונוס סטנדרטי בגודל 24/25 מ"מ, אך חשוב לציין שיש קונוסים זמינים במגוון רחב של גדלים, בטווח מידות שנע בין 13 ל-36 מ"מ. מספרים אלה מתייחסים לקוטר הצינור הקטן שנמצא בקצה הצר של הקונוס. גודל הקונוס האידיאלי שלך תלוי במידה רבה בגורמים כמו רוחב וצורת הפטמה שלך, וגמישות העור.

אם תבחרי בקונוס צר מדי, ייתכן והוא יכווץ את הפטמה שלך, דבר שעלול לכאוב ולהוביל לחסימת צינוריות החלב ושחרור חלב איטי יותר. לעומת זאת, אם הקונוס גדול מדי, ייתכן שהוא לא יסחוט ביעילות את כל החלב מהשד שלך, מה שעלול להפחית את ייצור החלב שלך לאורך זמן. תחושת אי נוחות במהלך השאיבה כתוצאה משימוש בקונוס לא מתאים יכולה גם לשבש את אספקת החלב שלך. כאשר השאיבה הופכת להיות כואבת או לא יעילה, היא עלולה לערער את היכולת שלך לשמור על שגרת שאיבה לטווח הארוך, ועלולה לסכן את מערכת היחסים בהנקה שלך שלא לצורך.

אריאלה דובראוין, מייסדת ובעלים של "הנקה טובה", מציעה שתי אפשרויות לייעוץ להתאמת גודל קונוס:

1 - התאמת קונוס וירטואלית שבה את עונה על שאלון מקוון הכולל שליחת תמונות וסרטונים של הפטמות שלך ושל עצמך שואבת, ואז אריאלה תשלח לך סט של קונוסים ומקטיני קונוס כדי שתוכלי להתנסות בהם בליווי שלה באמצעות זום.

בסוף הייעוץ, תקבלי המלצה על המוצר המתאים ביותר לקנייה שיענה על הצרכים שלך, מ"הנקה טובה" או מחנות אחרת שמציעה שירות אונליין.

מחיר: 250 ש"ח למפגש ייעוץ (לא כולל רכישת סט קונוס/הוספה)
 

2 - התאמת קונוס במפגש פרטני - באזור ירושלים, בית שמש וגוש עציון.

אריאלה דובראוין תגיע אלייך הביתה עם ערכת מדידה, הכוללת כל מה שאת צריכה כדי למצוא את הקונוס האידיאלי עבורך. במהלך הפגישה אריאלה תדון איתך לגבי צרכי השאיבה שלך, תמדוד את הפטמות שלך ותסייע לך למדוד מגוון גדלים וסגנונות של קונוסים ומקטיני קונוסים. 

מחיר לביקור בית להתאמת קונוס: 300 ש"ח (לא כולל רכישת קונוסים/מקטינים)

ניתן לקבל שירות גם במרפאת נווה דניאל במחיר 200 ש"ח למפגש.
 

תרצי להזמין התאמת קונוס וירטואלית או פרטני?
חייגי: 0546492110 ואריאלה תשמח לעזור לך. 😊

x

#{title}

#{text}

#{price}